Ми знаходимось:

Київська обл., м.Боярка
вул. Магістральна 1

Прокласти маршрут?

Ми працюємо – телефонуйте:

+38 (068) 833 3004

Зателефонувати Вам?

Соц. мережі

Гарантія

Головна / Гарантія

Автозапчастина Гарантія Умови
Будь-яка деталь 12 міс 10 000 км Кожні 6 міс.
Фільтри 12 міс 10 000 км -
Аккумулятори 24 міс - Кожні 6 міс.
Амортизатори KYB 2 шт * 12 міс 70 000 км Кожні 20 000 км.
Амортизатори KYB 4 шт * 24 міс 70 000 км Кожні 20 000 км.
Амортизатори + пружини 24 міс 70 000 км Кожні 20 000 км.
Пневматичні амортизатори 7 - -
Автоскло, оптика - - -
Електротовари (витратники) ** 14 днів - -

* Рішення про заміну пружини, верхніх опор та інших елементів підвіски приймає майстер станцій на основі даних про збір, строки регламентованих заменів, встановлених заводом-виробником автомобілів, технічних карт ремонту автомобілів та діагностики стану підпорядкування та її елементів. Недопустимо повторне використання захисного комплекту (пильника та відбойника)!


**Лампи розжарювання, лампи діодні, лампи газорозрядні високого тиску ксенонові (крім Philips, OSRAM), запобіжники.


Гарантійні умови

Гарантія набуває чинності з моменту передання виконаних робіт від Виконавця Замовнику (або особі уповноваженій Замовником). Факт приймання – передачі робіт підтверджується Актом виконаних робіт.

1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЦЯ

Виконавець гарантує безкоштовне (робота, деталі) усунення несправностей автомобіля Замовника, виявлених шляхом проведення діагностики автомобіля, пов’язаних з дефектами матеріалів, порушенням технології виготовлення, збірки або установки, а також усунення несправностей інших деталей автомобіля, що були викликані цими несправностями при ремонті. При цьому право прийняття рішення про необхідність ремонту чи заміни несправної деталі чи вузла належить Виконавцю.

2. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН

Гарантія дійсна у період:
• 15 днів – на діагностику та регулювання агрегатів;
• 1 рік або 10 тис. км пробігу (в залежності від того, що настане раніше) – на всі інші роботи, матеріали та запасні частини*;
*Дивитись таблицю 1.

3. НЕ ГАРАНТІЙНІ ВИПАДКИ

Гарантія не розповсюджується на наступні випадки:
• Пошкодження, що були викликані експлуатацією автомобіля в умовах, що не відповідають вказаним у інструкції з експлуатації, а також інших порушень експлуатації автомобіля у відповідності до рекомендацій виробника;
• Несправність, що виникла в наслідок несвоєчасного усунення інших несправностей, що були виявленні раніше;
• Несправність, пов’язана з обслуговуванням вузла чи агрегата (заміна робочої рідини, ремонт) по закінченню гарантії на вузол чи агрегат від виробника;
• Несправності, які виникли внаслідок проведення робіт або технічного обслуговування автомобіля не на СТО Виконавця;
• На запасні частини, які були куплені у Виконавця, але встановлені на автомобіль іншими особами або демонтовані з автомобіля іншими особами;
• Якщо роботи виконувались з використанням матеріалів або запасних частин Замовника або раніше використовуваних (б.в., контракт, реставрація) запасних деталей.
• Пошкодження, що спричинені дією зовнішніх по відношенню до автомобіля факторів (ДТП, хімічно активні речовини, пожежа, блискавка, вплив вантажу, що перевозився, тощо.)
• Дана гарантія не розповсюджується на відновлені деталі (гальмівні диски, що проточувалися, зварювальні роботи, тощо.)
• Дана гарантія не розповсюджується на товари електротехнічної групи (лампочки, запобіжники, датчики, тощо)

4. ПОРЯДОК РЕКЛАМАЦІЇ, ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ

Для того, щоб скористатись гарантією Замовник повинен:
1. Надати оригінал або копію документа, що підтверджує продаж та дату продажу (Акт виконаних робіт), оформити претензію щодо неякісного ремонту (обслуговування) автомобіля.
2. Доставити автомобіль на СТО Виконавця, де здійснювалось обслуговування для підтвердження наявності несправності, усунення якої може бути здійснене по гарантії.
3. Виконавець проводить експертизу виявлених несправностей та надає Замовнику висновок по претензії с відмовою від гарантії або згодою, з зазначенням термінів усунення несправності. Деталі, що були замінені по гарантії переходять у власність Виконавця.